16 stycznia 2018

O gabinecie

O Gabinecie – Wibronika

Dzień dobry,

Nazywam się Paweł Bartnik, jestem właścicielem gabinetu Wibronika. Pomysł na otwarcie tego gabinetu zrodził się po wielu latach doświadczeń zwiazanych z praktykowaniem różnych terapii naturalnych oraz prowadzeniem warsztatów samopoznania i rozwoju.

Dlaczego Wibronika? To słowo to próba wskazania, że jako ludzie jesteśmy wibrującymi – w konkretnym rytmie – cząsteczkami. Sposób w jaki żyjemy na co dzień, odżywiamy się, leczymy, spędzamy wolny czas, pracujemy powodują, że dochodzi do zaburzeń w tej wibracji, co w ciele przejawia się jako dysfunkcja. Jakąkolwiek więc przyjmiemy metodę naprawy (leczenia), jeśli doprowadzi ona do przywrócenia prawidłowej pracy (wibracji) naszych komórek, to jesteśmy na dobrej drodze i możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy cel.

Holistyczne podejście do człowieka i wszelkich związanych z jego życiem procesów jest tu podstawą. Siedem lat mieszkałem w Azji. Obserwowałem, a potem uczyłem się, doświadczałem i praktykowałem właśnie tam, ich sposób podejścia do siebie samych, do relacji z otoczeniem, do życia, do choroby i jej przyczyn oraz ostatecznie – do terapii. Cokolwiek dzieje się z naszym ciałem ma swoje źródło o wiele głębiej i kluczem do skuteczności terapii jest dotarcie co prawdziwego jądra/przyczyny.

Proponowane przeze mnie terapie to mój wybór na podstawie moich doświadczeń i dotychczasowej drogi. Osobiście prowadzę zabiegi w zakresie terapii czaszkowo – krzyżowej oraz terapii kamertonami, natomiast w zakresie fizjoterapii oraz refleksologii współpracuję z zaprzyjaźnionymi specjalistami co do których wiem, że podobnie jak ja podchodzą do wszelkich dysfunkcji, do poszukiwania ich przyczyn oraz metod terapeutycznych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Paweł Bartnik

Gabinet WIBRONIKA