Gabinet WIBRONIKA

Zapraszamy do gabinetu Wibronika oraz na nasze warsztaty i indywidualne sesje warsztatowe. Prowadzimy terapie wspomagające dla dzieci z autyzmem i porażeniem mózgowym.

Gabinet Wibronika w Krakowie oferuje następujące terapie:

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa (zwana też craniosacralna, terapia TCK) polega na delikatnej manipulacji osteopatycznej okolic kręgosłupa, czaszki i tkanki łącznej w celu zidentyfikowania napięć oraz przywrócenia równowagi całemu organizmowi.

Wpływa korzystnie na wzmacnianie systemu immunologicznego, przez co powoduje wzrost odporności na infekcje. Wobec powyższego terapię taką powinien przejść praktycznie każdy człowiek. Już jeden profilaktyczny zabieg wystarczy, by poczuć głęboki relaks i poprawę koncentracji. Rozluźnieniu ulegają napięcia w ośrodkowym oraz obwodowym układzie nerwowym. Czytaj więcej.

Terapia kamertonami

to możliwość uwolnienia się od ponad 200 różnych schorzeń. Tworzone przez kamertony fale dźwiękowe przywracają prawidłową wibrację już na poziomie komórkowym. Najszybciej te zmiany odczuwane są poprzez wyraźną zmianę w ogólnym samopoczuciu, co przejawia się poczuciem wewnętrznej harmonii, spokoju oraz odczuwaniem radości.

Jak to działa?

Odpowiednio dobrane wibracje oddziałują na układ nerwowy, w efekcie czego wchodzi się w stan głębokiego relaksu. Komórki, narządy i ośrodki energetyczne wchłaniają energię dźwięków.  Działanie kamertonów polega na tym, że wydobywający się z nich dźwięk trafia wprost do rozstrojonego organu i powoduje przywrócenie w nim równowagi. Wibracja działa na narząd na poziomie komórkowym, dlatego właśnie terapie kamertonami są tak skuteczne. Dzięki nim można wyleczyć większość chorób. Terapia kamertonami przynosi dobre skutki w leczeniu nowotworów a także pomaga w leczeniu zaburzeń psycho-emocjonalnych, chorób serca, nerwic, depresji, lęków. Czytaj więcej.

Medycyna Germańska & Totalna Biologia

Jest to nauka o psychosomatyce, a jej główny i najważniejszy przekaz zakłada, że choroby w naszym organizmie są wywoływane przez stres w różnych obszarach życia. Nasze doświadczenie mówi nam, że wielu osobom założenia medycyny germańskiej bardzo się pokrywają z ich prywatnymi doświadczeniami. Jeżeli chcesz sprawdzić czy u Ciebie doświadczenia pokrywają się z przebytymi chorobami lub diagnozami, zapraszamy na konsultacje. Sprawdź więcej 

Hipnoza i hipnoterapia

Kiedy zawodzi umysł i pamięć, kiedy nie da się dotrzeć do jądra problemu na poziomie świadomości, wtedy warto sięgnąć po hipnozę by dotrzeć do samego środka istoty sprawy by stanąć z nią twarzą w twarz i uzdrowić. Dowiedz się więcej

EFT (Tapping)

EFT to metoda uwolnienia psychosomatycznego, polega na opukiwaniu specjalnych miejsc na ciele (na głowie, rękach i klatce piersiowej). Punkty te to tzw. zakończenia meridianowe, którymi płynie energia w ciele człowieka. Sprawdź więcej

Elektropunktura

Elektropunktura popularnie nazywana jest akupunkturą bez igieł. Jest to jedna z metod leczenia „wspierającego” polegającego na pobudzaniu/stymulowaniu punktów akupunktury impulsami elektrycznymi. W tym przypadku zamiast wbijania klasycznych igieł, stosuje się elektrody. Czytaj więcej

Rozwój i warsztaty

Organizujemy sesje indywidualne oraz warsztaty w małych grupach, już od dwóch osób.

  • Jak uwolnić się od stresu?
  • Nie radzisz sobie z utratą bliskiej osoby?
  • Chcesz utrzymywać na co dzień harmonijne relacje z innymi?
  • Jak wybrać dla siebie właściwą metodę rozwojową.

Przeczytaj więcej o warsztatach i wyjazdach rozwojowych.


Ponadto Gabinet Wibronika oferuje:

Refleksologia

To nauka o refleksach, które znajdują się w stopach i dłoniach i mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. To wyjątkowa metoda „chodzenia” kciukiem i palcami po tych refleksach.

Refleksologia to nie akupresura, refleksoterapia lub masaż. To chodzenie kciukiem i palcami z jednostajną siłą ucisku zmiennym kątem działania, przechodząc w kolejności miejsca zdrowe, chore do miejsca zdrowego.

Zabieg refleksologii polega na dokładnym „przejściu” terapeutycznym całej stopy. Czytaj więcej.

Zapraszamy!