Terapie kamertonami (wibracje Solfegio)

Częstotliwości Solfegio – kamertony – terapia

Jak to się dzieje, że wibracje kamertonów mają na nas tak wielki wpływ?

Len Horowitz w swoim wykładzie „DNA: Piraci Świętej Spirali” odkrywa przed nami m. in. sekrety pitagorejskiej matematyki i pogrzebaną przez 3000 lat oryginalną skalę muzyczną – starożytne solfeggio  i twierdzi, że jego brzmienia mają stymulujący wpływ na naszą świadomość i DNA, a które na przestrzeni historii zostały zatajone i zniekształcone.
Film do obejrzenia w całości tutaj.

Starożytne solfeggio zawiera według Horowitza 6 tonów (elektromagnetycznych częstotliwości dźwiękowych) oznaczonych pierwszymi sylabami zaczerpniętymi z hymnu do Jana Chrzciciela napisanego przez Paolo Diacono (ca 720 – 799) Ut queant laxis, Resonare fibris, Mira gestorum, Famuli tuorum, Solve polluti, Labii reatum.

Oto one (wraz z przypisywanymi im znaczeniami). Istnieją różne interpretacje znaczeń  tych częstotliwości – jedna z nich jest poniżej. Jeszcze inaczej opisuje poszczególne sylaby słownik Webstera, na który powołuje się Len Horowitz):

UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu
RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany
MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)
FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie
SOL – 741 Hz – budzenie intuicji
LA – 852 Hz – powrót do duchowości*

Skąd wzięły się te częstotliwości? Otóż z Biblii…

Czytaj dalej

ZAPRASZAMY NA SESJE KAMERTONOWE SOLFEGGIO I TERAPIE KAMERTONAMISZCZEGÓŁY TUTAJ.

 

A MOŻE CHCIAŁBYŚ POZNAĆ  DLA SWOJEGO UŻYTKU DOMOWEGO PODSTAWY PRACY KAMERTONAMI?

W przypadku długotrwałych terapii gdzie niezbędne jest wręcz codzienna praca, warto zastanowić się nad tym, czy nie przeszkolić się w podstawowym zakresie pracy kamertonami i w warunkach domowych kontynuować terapię każdego dnia, odwiedzając gabinet tylko w celu kontroli. Osoby zainteresowane tego typu warsztatami prosimy o bezpośredni kontakt.

Nawigacja wpisu