Nerwica – terapia KRAKÓW

Nerwica – terapia KRAKÓW
Nerwica – zaburzenia lękowe, nerwicowe to najczęściej zaburzenia w grupie których głównym objawem jest lęk.  Pacjenci zwykle odczuwają lęk a w wyniku niego pojawiają się inne dolegliwości jak np. zaburzenia snu, zaburzenia łaknienia, dolegliwości bólowe. Często towarzyszą im także zaburzenia seksualne. Całość tych dolegliwości powodują że stany lękowe ulegają wzmocneniu co daje pacjentowi odczucie wpadnięcia w błędne koło.

Przyczyn  zaburzeń nerwicowych poszukujemy w nieuświadomionych konfliktach z dzieciństwa lub nieprzepracowanych urazów, czyli traum.
Relacje z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem oraz najbliższym otoczeniem mają fundamentalny wpływ na rozwój i jeśli w tych relacjach pojawiają się zaburzenie skutkowac to może pojawieniem się symptomów nerwicowych, które wraz z wiekiem moga ulec nasieniu się.
W prowadzonych przez nas terapiach stosujemy metody polegające na uwalnianiu traum i lękow poprzez pracę z ciałem, muzykoterapie kamertonami medycznymi oraz psychoterapię. Wkorzystując metody Medycyny Germanskiej oraz Totalnej Biologii identyfukujemy konflikty leżące u podstaw zaburzeń lękowych/nerwicowych i pomagamy pacjentom je rozwiązać/przepracować.
ZAPRASZAMY NA TERAPIE DO WIBRONIKA KRAKÓW
 

Nawigacja wpisu